# Banda rzecze

To samo co w innych mediach, ale lepiej i mądrzej.

Pro forma?

with one comment

yulia tymoshenkoDecyzja ukraińskiej Centralnej Komisji Wyborczej dotycząca ważności wyborów prezydenckich została zawieszona przez Wyższy Sąd Administracyjny na wniosek Yulii Tymoshenko, która zaskarżyła decyzję CKW. Jestem ciekaw co z tego wyniknie; obaj kandydaci mają mocne tendencje do populizmu i gry pod publikę więc nie należy traktować zaskarżenia zbyt poważnie. Z tego co udało mi się wyczytać w prasie (m.in. w Newsweeku) Viktor Yanukovych jest ‚tym złym’ kandydatem. Wygrana V.Y. oznacza postpomarańczową kontrrewolucję co raczej nie spodoba się krajom Unii Europejskiej. Same problemy z tymi młodymi demokracjami.

Reklamy

Written by g4spr0m

2010/02/17 @ 11:48 am

Jedna odpowiedź

Subscribe to comments with RSS.

  1. Tymoszenko nic nie zdziała. Nie trzeba było bowiem fałszować, by ona przegrała. W końcu po „pomarańczy” była premierem i zmarnowała swoją szansę, bo zamiast reformować kraj, wolała kłócić się z Juszczenką. I zapłaciła za to, bo mało kto wyszedł na ulicę protestować w jej imieniu.
    A swoją drogą, tak były pionek Kuczmy, jak i pani z siermiężnym warkoczem, są siebie warci – oboje jednakowo odpychający i równie pazerni na władzę, równie mocno olewający interesy ludzi, a pamiętający o nich jedynie przy potrzebie oddania głosu. Żadne z tej dwójki nie będzie, moim zdaniem, dobrym prezydentem. Biedni Ukraińcy – już po pierwszej turze mieli przerąbane.

    Dario

    2010/02/18 at 8:16 pm


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: